- FESTIVAL TRAMPSKÉ, COUNTRY A FOLKOVÉ HUDBY -

2

MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ

Parkoviště pro Mohelnický dostavník
Odkaz na mapy.cz

Ahoj kamarádi.
Museli jsme učinit opatření, aby automobily neblokovaly svým parkováním průjezdnost místní komunikace vedoucí např. od čerpací benzínové stanice  ke kempu a dál ve směru na Křemačov.

Prosíme všechny řidiče, kteří nebudou parkovat přímo v areálu Morava Campu, aby využili námi připravené parkování na louce u „křemačovského rybníka“ (viz mapka). Z této mapy je patrno, kde je vjezd vozidel na louku určené k parkování a kde je výjezd.

Cena za parkování je 50 Kč za jedno auto a platí po dobu konání celého festivalu (od pátku až do neděle).

Kdyby jste v průběhu festivalu potřebovali na nějakou dobu z různých důvodů odjet a pak se zase chtít vrátit zpět na toto parkoviště, tak vám bude pořád platit parkovací lístek v ceně 50 Kč. Poplatek za toto parkování (50 Kč) zaplatíte u některé ze tří pokladen Mohelnického dostavníku® hned při zakoupení lístku na Dostavník. Zde u pokladny dostanete parkovací lístek se zapsanou SPZetkou vašeho auta. U výjezdu z parkoviště bude služba, která bude vyjíždějící auta kontrolovat, jestli má řidič lístek = doklad o zaplacení u sebe.

Dáte-li předost tomuto parkování, tak se zcela určitě vyhnete zbytečným pokutám od Policie ČR za špatné parkování. Každopádně ale doporučujeme, aby jste si v autě nenechávali cenné věci.

Děkujeme za pochopení – pořadatelé.

 

© 1998 - 2020  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský  |  GDPR

Rolovat nahoru