- FESTIVAL TRAMPSKÉ, COUNTRY A FOLKOVÉ HUDBY -

2

Názory 2005

Míra

Ahoj Aligátore
Jsem jen jeden z návštěvníků letošního ročníku. Úplnou náhodou jsem se v pátek rozhodl vypadnout – někam a padnul jsem na webové stránky festivalu Mohelnického dostavníku. Přesto, že je to od nás 300 km, něco mě popohnalo a já vyrazil a nelituji. Dá se říci, že mi ta atmosféra vyrazila dech. Tolik čistých lidí a krásných upřímných písniček jsem nečekal. Jsem spíš „tvrďák“, alespoň co se týče citů, ale například na náměstí jsem musel málem odejít, protože se mi chtělo brečet. Fakt nekecám, tak mě to dojalo. Myslím, že to byla zrovna skupina Pouta. Ale i Marien, Jarret atd. atd. No, žiji z toho dodnes, přesně tohle mi chybělo, ten dotyk lidskosti a radosti. Díky za nápad s nedělní Mší svatou. A vůbec za všechno. Pozdravuj prosím i další, kteří se toho účastnili…
Příští rok se zase pojedu dobít.

Vojta Kiďák Tomáško

Díky za moc hezké přijetí a hraní na Dostavníku. Byl jsem neskonale nadšený a šťastný. Můžu ti říct, že jsem se po dlouhé době opět úplně rozbil na jevišti. Díky. Zdravím celou rodinu a snad mi zachováte přízeň i napříště.

Vlnka – Cabriolet

Ahoj Aligátore a všichni KAMARÁDI
Musím uznat, že pro mě a naší kapelu, to byl nejúžasnější Mohelnický Dostavník co jsme prožili. A to díky tomu, že jsme si mohli zahrát v páteční soutěžní přehlídce s úžasnými kapelami!! Konečně vyšlo i počasí, ani kapička nespadla, tedy aspoň ne v Mohelnici. No prostě nádherně strávený víkend s kamarády a kapelami. Děkujeme moc a snad i někdy příště si budem moci opět zahrát na tomto úžasném fesťáčku a to myslím upřímně !!

Pavel Žalman Lohonka pro měsíčník Portýr, č. 9

Letošní rok zatím považujeme s kapelou za nejúspěšnější období v posledních deseti letech. Dařilo se kapele, absolvovali jsme úspěšné festivaly, spokojené bylo i publikum, a to je pro nás po muzikantské stránce asi ta nejlepší karta léta. Jedním z nejkrásnějších a mimořádných zážitků byl pro nás noční koncert na Mohelnickém dostavníku.

Přemek Dolan, Modrá kref

Ahoj,
zdravíme na Moravu. Ještě jednou díky za vše, přejeme všechno nej a pevné nervy do dalších ročníků Dostavníku. Letos to byl pro mne (i nás) každopádně nejhezčí fesťák, na kterém jsme byli. Snad někdy nashle.

Vašek z Dolní Čermné

Dostavník byl pěkný, škoda, že galaprogram byl letos slabší, těším se opět za rok.

Anička z Domažlic

Diagnóza: Nemocná Mohelnicí … lépe se to nedá říct než Kiďák.

Pavel z Opavy

Děkuji za krásný Mohelnický dostavník. Zvláště soutěž filmů šla nahoru.

Petr z Prahy

Přeji úspěch do dalších ročníků.

Maruška Havlová z Duchcova – Miss Dostavník 2005

Tak jsme se ani nenadáli a je tu konec srpna a s ním i konec prázdnin. A ač se mi vůbec, ale vůbec nechce, opět musím ve čtvrtek zasednout do té dřevěné lavice a trávit v ní denně minimálně 6 hodin, ale aspoň, že zážitků a vzpomínek je spousta :
V neděli jsem se vrátila z posledního, asi nejlepšího festivalu – Mohelnického dostavníku – kde jsem byla od pátku a nemělo to zkrátka chybu ! Počasí vyšlo, i když večery byly už opravdu hodně studené. Ale to zase velice rychle zachránila má oblíbená horká medovina . A přes den sluníčko už zase svítilo a pálilo. Tři dny strávené s úžasnými lidmi, spousta známých a kamarádů, tři dny nabité skvělou muzikou, co více si přát ! Zkrátka nic a tak jsem takto zakončila letošní prázdniny !

© 1998 - 2020  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský  |  GDPR